Nieruchomaść1313

U «Novaj Baravoj» źjaviacca kvatery płoščaj usiaho 20 «kvadrataŭ». Jakaja cana?

U «Novaj Baravoj» chutka pačnuć budavać čarhovy dom. Ale hetym mała kaho ździviš. Inšaja sprava — niestandartnyja płaniroŭki i mietraž. I tut «A-100 Deviełapmient» jość što prapanavać. U novym vaśmi-dziesiacipaviarchoviku (jon idzie pad numaram 7.53 pa hienpłanie) buduć kvatery, ahulnaja płošča jakich usiaho 20 kvadratnych mietraŭ. Takim mietražom nie ździviš, da prykładu, palakaŭ: dla ich «kavalerki» zvykłaja reč, ale dla nas heta pakul usio jašče navinka, piša Onliner.

Dom uźviaduć u kvartale «Kalejdaskop» (znachodzicca na zachadzie Centralnaha parka). Pobač ź im raźmieścicca parkinh z mahazinam i adkryjecca dziciačy sadok. Novabudoŭla «raściahniecca» na čatyry padjezdy. Fasad zapłanavali niezvyčajny — sa spałučeńniem karałavaha koleru, adcieńniaŭ paciny i tanavanaha škła.

U dvary zbudujuć dźvie hulniavyja placoŭki dla dziaciej roznaha ŭzrostu. Altanak taksama budzie dźvie: adna — dla adpačynku, inšaja — dla pracy. Praduhledžany mini-aharod, viełaboksy, zona dla barbiekiu i kutok z nastolnymi hulniami.

Akramia 20-mietrovych mikrakvateraŭ u novabudoŭli buduć i bolš zvykłyja płoščy. Stoli — 2,7 mietra, praduhledžany adkrytyja bałkony, na pieršym paviersie — asabistyja terasy z elektramiechaničnymi raletami i markizami. Kvatery dastupnyja ŭ dvuch farmatach — z azdableńniem ad zabudoŭščyka i bieź jaho. Praduhledžany i varyjanty z hatovaj kuchniaj.

Na starcie prodažaŭ mietr addajuć ad $1265 dołaraŭ pa kursie. Što da tych samych studyj pa 20 mietraŭ, to jany abyducca prykładna ŭ $32 000 u ekvivalencie. Nie vielmi tanna dla takoj płoščy, ale zatoje ŭ «Novaj Baravoj». Novy dom u kvartale «Kalejdaskop» płanujuć zdać u siaredzinie 2025 hoda.

Kamientary13

 • Lolik z-pad Limasoła
  19.09.2023
  Chočacie jak u Polščy?
 • Sip
  19.09.2023
  “vy chacieli kvarciry kak u Polščy, ja daŭ vam ich, ničevo ciapier tudy jechać, svaje 20 mietraŭ možacie i tut pałučyć, dy iščo ŭ try razy dziešaviej čym u vašych varšavach”
 • Maksim Dizajnier
  19.09.2023
  Lolik z-pad Limasoła

  Čto ty v Polšie priličnoje kupiš v prihorodie mieńšie, čiem za 150k, sčietovod?A v svojem Limasole mieńšie, čiem za 250?Idi prośpiś na zavalennom špricami plažie. Ot Moskvy na let 20 otstali. Tam takije chaty v luboj časti horoda i prihoroda možno najti. Był vnutri, zrieliŝie udručajuŝieje. A tam jeŝie i muraviejniki poo 40 etažiej. Eto na foto oni tolko pochoži na to. hdie možno žiť. Osobienno v Borovoj voźle trassy s viečnym šumom koptiaŝich korčiej. 

«Poka ty biez dieł». Rektarka Hrodzienskaha ŭniviersiteta ŭzarvała tyktok abscennaj leksikaj8

«Poka ty biez dieł». Rektarka Hrodzienskaha ŭniviersiteta ŭzarvała tyktok abscennaj leksikaj

Usie naviny →
Usie naviny

Pa čatach raspaŭsiudžvajuć navinu pra zabaronu na ŭjezd biełaruskich aŭto ŭ Polšču. Adnak heta niapraŭda3

Sajt «Biełsata» pierajšoŭ na minimalny režym pracy4

Dyrektarka Sakretnaj słužby ZŠA paśla zamachu na Trampa pajšła ŭ adstaŭku6

Stała viadoma pra aryšt historyka Ihara Mielnikava21

U Hrodnie možna nabyć siadzibu apošniaha karala Rečy Paspalitaj

U Biełarusi z-za ŭrahanu zahinuli siem čałaviek

U Minsku pastaviać pomnik kačcy, jakaja vyhadavała ptušaniat na kłumbie ŭ centry horada4

Biełaruska vyraściła hihancki ahurok, jaki važyć dva kiłahramy FOTAFAKT1

U Ivanaŭskim rajonie ratavalniki dastali źmiaju z kanapy1

bolš čytanych navin
bolš łajkanych navin

«Poka ty biez dieł». Rektarka Hrodzienskaha ŭniviersiteta ŭzarvała tyktok abscennaj leksikaj8

«Poka ty biez dieł». Rektarka Hrodzienskaha ŭniviersiteta ŭzarvała tyktok abscennaj leksikaj

Hałoŭnaje
Usie naviny →