Akazałasia, što dyvanami abklejeny nie tolki kuzaŭ hetaha aŭtamabila, dyvan vykarystany i dla azdableńnia ŭnutry sałona: jak minimum tarpieda pakrytaja mienavita hetym materyjałam.

Uładalnikam Ford Escort (darečy, dyzielnaha) akazaŭsia Dźmitryj z Marjinaj Horki. Chłopiec — błohier, raniej jon zdymaŭ i inšyja videa pra mašyny: padpalvaŭ ich, padryvaŭ pietardaj, pierakulvaŭ i skidaŭ z krana. A Ford vyrašyŭ «prakačać»:

«Jon atrymaŭ mianušku Dyvan-samalot. Dva daŭno nie novyja dyvany z adnolkavym malunkam dla jaho my kupili pa abjavach, ukłalisia ŭ 100 rubloŭ. Spačatku dumali zamacavać na samarezy, ale potym pieradumali i vyrašyli vykarystać klej. Pajšoŭ klej-piena. Z padrychtoŭkaj pavierchni nie zahanialisia — dyvan loh prosta na ŁKP. Ź minusaŭ takoha rašeńnia — chiba što machra ad nitak, što tyrčać i łunajuć na vietry, i toje, što malunak na piaredniaj paneli adlustroŭvajecca ŭ łabavym škle.

Ź inśpiektarami jašče nie sustrakalisia, ale samaje papularnaje pytańnie nakont hetaj mašyny: jak reahuje DAI na takuju afarboŭku?»

U Minsku Dźmitryj apynuŭsia nie vypadkova: zdymaŭ karotkija videa dla sacsietak, u tym liku roliki z reakcyjaj vypadkovych minakoŭ.

Čytajcie taksama:

U Minsku z razmacham praviaduć Dzień elektratranspartu

U Minsku zaŭvažyli niezvyčajnuju dla Biełarusi mašynu FOTA

«Aŭtamabil ź niezabyŭnymi emocyjami». Jakija kabryjalety prapanuje biełaruski rynak

Клас
10
Панылы сорам
13
Ха-ха
9
Ого
0
Сумна
1
Абуральна
4