Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
30.01.2023 / 17:5778RusŁacBieł

Zianon Paźniak naviedaŭ pazicyi pałka Kalinoŭskaha ŭ Bachmucie

Fota z naviedvańnia Paźniakom Bachmuta vykłali ŭ telehram-kanale pałka Kalinoŭskaha.

Nashaniva.com

Chočaš padzialicca važnaj infarmacyjaj
ananimna i kanfidencyjna?

Клас
72
Панылы сорам
9
Ха-ха
1
Ого
5
Сумна
0
Абуральна
2
0
Dymšic staršij/adkazać/
31.01.2023
Hranata biez zapała,
Dla ponimanija situacii s Poźniakom priviedu otličnyj primier.
Moisiej s bratom Aaronom i absolutno priedannyje im levity na čietyrie diesiatka let ušli v pustyniu. I Moisiej razdielił s viedomymi im levitami vsie tiahoty i trudnosti i mytarstva puti. Nie ostavlaja ich na vsiem puti.
Čto było by v situacii, jeśli Moisiej nie razdielał by s jevriejami etot puť, a primierno raz v hod na Chanuku prisyłał otkrytku s izobražienijem łatkies i pončikov sufhanijet. S pripiskoj, ukazyvajuŝiej, čto "ŭsio vakoł - ahienty Kramla i KHB. Idzicie dalej!"
Posłali by jevriei takoho "Moisieja" vśled za rsukim korablem i byli by pravy. Tak čto i Poźniak takov - on nie był s narodom dva diesiatiletija i pomoŝi narodu ot nieho nie było ni kakoj. Poetomu i ot naroda on nie možiet triebovať ničieho. 
0
Kałdyr/adkazać/
01.02.2023
Nie zabyvajcie, što biez Paźniaka i nievialičkaj hrupy BNFaŭcaŭ nie było b niezaležnaj Biełarusi ŭ 91m. Jany na 100% skarystalisia z mahčymaściaŭ u 91m jakija našamu narodu vypadajuć raz na stahodździe. Tolki ŭjavicie, što było b u 91m nie było b Paźniaka i BNFa... tysiačy biełarusaŭ lažali b padkrošanyja pad Bachmutam
0
Janka/adkazać/
16.04.2023
Poźniak eto tipičnyj političieskij «spojler». On nužien dla toho, čtoby ottiahivať na siebia storońnikov Tichanovskoj. My znajem, čto sriedi jejo storońnikov mnoho «biełaruskamounych». Poźniak «taksama» biełaruskamouny. On kritikujet Tichanovskuju i vieś jejo kabiniet. Na koho Poźniak rabotajet? Nu točno nie na krieml, raz kritikujet Tichanovskuju. On rabotajet na Łukašienko. Nie nado śmiejaťsia. Davajtie obratimsia k faktam i biohrafii Poźniaka. V vikipiedii jesť jeho biohrafija. Ottuda śledujet, čto vsia oppozicionnaja diejatielnosť Poźniaka svodiłaś k miełkim vychodkam, v stile pomieniať krupnoje objavlenije, napisannoje na russkom, pomieniať na objavlenije, napisannoje na biełaruskom. Koniečno on rabotał na KHB, inačie sidieł by v psichuškie, v odnoj pałatie s Novodvorskoj Jejo otpravili na mnoho let v psichušku za pikiet protiv vvoda vojsk v Afhanistan. Vieś pikiet sostojał iz 3 čiełoviek. V 1994 jeho zadača była izobražať iz siebia otmorožiennoho «płochoho» nacionalista, čtoby privleč ludiej k «chorošiemu» Łukašienkie. Na konciertie Kobzona, dla nieho pripasieno tiopleńkoje miestiečko na halorkie, mieždu Kiebičiem i Šuškievičiem. Słava Kazachstanu! Žyvie Ukraina! Ahły Biełaruś!
Pakazać usie kamientary
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera
Kab skarystacca kalendarom, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera
majčervieńlipień
PNSRČCPTSBND
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930